23 Yıldır Daha İyi Yaşam Alanları İnşa Etmek İçin Çalışıyoruz

Akçiçek İnşaat olarak, inşaat sektöründeki çalışma hikayemiz 1998 yılında başladı. Sektöre adım attıktan sonra, çok kısa bir sürede tecrübe kazanarak İzmir’in pek çok yerinde, büyük ve orta ölçekli projelerde yer alma fırsatı bulduk.

Gelişen sektörel koşullar karşısında doğru zamanda ve doğru yerde birikim ve tecrübelerimizi sahaya aktarmayı başardık ve uzun yıllara dayanan çalışmalarımız ile zengin bir portföy oluşturduk, sayısız projenin hayata geçmesine katkı sağladık.

Akçiçek İnşaat olarak 1995 ve 2011 yılları arasında gerçekleştirdiğimiz birçok proje bulunmaktadır.

Bu projelerden başlıca sıralayabileceklerimiz;
Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
İzmir Hıfzısıhha Hastanesi
Kuşadası Türk Telekom Binası
Bayraklı İlçe Emniyet Binası
Akçiçek İnşaat

Güçlü İş Ortakları ve Yılların Tecrübesiyle

Özgün projeler ve güvenli yaşam alanları inşa ediyoruz
Çınar ve Diyar İnşaat ile birlikte Ödemiş İl İdare binası, Hükümet Konağı, Ödemiş Türk Telekom binası, çeşitli sağlık ocakları, kız ve erkek öğrenci yurtları ve okulların yapım süreçlerini yönettik.

Milas’ta üç adet su deposunun yapımı, Tire’de Efes yem fabrikasının yapımı gibi daha birçok önemli projeye aynı dönemde imza attık. Akçiçek İnşaat olarak 2011 yılına geldiğimizde çalışma sistemimizde revizyona giderek yap-sata başladık.

İlk projemiz olan Elif Apartmanı, 32775/28. Parselde yer almaktadır.

Kemal Paşa ilçesinde, Sedi Mega Loft Albero ortak girişim projemiz olan 90 villalık çalışmamız hızlı bir süreç yönetimiyle sürdürülmektedir.

Gömeçt’te 60 villalık Denizkent projemiz devam etmektedir.

Manisa’nın Kula ilçesinde 30 bin m2’lik projemizin planlama süreci devam etmektedir. Akçiçek İnşaat olarak dünden bugüne izlediğimiz sektörel gelişim ışığında, hedeflerimizi gerçekleştirmeye yönelik çalışmalarımızla sürekli değer üretiyor, sektörel tüm noktalarda entegre bir hizmetle kalite politikamızı oluşturmaya devam ediyoruz.

Çalışan

+

Tamamlanan Proje

+